f Kalite politikası ve misyon
Telefon
WhatsApp

Kalite Politikası ve Misyon

Biz Kimiz ?

Kalite Politikası ve Misyon

KALİTE POLİTİKASI VE MİSYON


ADMATECH MÜHENDİSLİK bünyesinde  mevcut ve oluşturulacak tüm faaliyetlere ilişkin bilgilerin güvenliğini sağlayacak, yetki seviyelerine göre bilgileri koruyacak ve bütün çalışanların yetkilerine göre ulaşabilecekleri Kalite Yönetim Sistemi İlke ve Politikaları Yönetim tarafından belirlenir.
Belirlenen ilke ve politikaların sürdürülebilirliği ve geliştirilmesine yönelik çalışmalar yine Yönetim tarafından desteklenir.
ADMATECH MÜHENDİSLİK’in tüm birim ve çalışanları TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Standardı’na uygun hareket eder ve sürekli gelişimine katkı sağlarlar.
Kalite Yönetim Sistemi çerçevesindeki yenilikler, değişimler ve gelişmeler tüm çalışanların  farkındalıklarını sağlayacak ve artıracak şekilde duyurulur.


KALİTE POLİTİKAMIZ
Yüksek bilgi birikimine ve üretim tecrübesine sahip bir şirket olan ADMATECH MÜHENDİSLİK, tarafından benimsenmiş Kalite Politikamız;


• Topluluk şirketlerinin ve onların müşterilerinin talep ve beklentilerini anlamak, uygun şekilde karşılayarak memnuniyetlerini sağlamak ve sürekli iyileştirmek,
• Hizmet sunumlarımızda, şirketimizce benimsenmiş müşteri odaklılık ilkesi çerçevesinde hareket etmek,
• Hizmet ve yönetim fonksiyonlarını gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde, mevcut kalite yönetim sistemlerimizin şartlarını yerine getirmek, belgelendirmek,
dokümante etmek ve sürekli iyileşmesini sağlamak,
• Sunduğumuz hizmet ve yönetim faaliyetlerimizde ulusal ve uluslararası standartlara ve mevzuatlara uyum sağlamak,
• Çalışanlarımızın gelişimini sürekli destekleyen eğitim programları ile çalışan memnuniyeti, bağlılığı ve motivasyonunun yüksek tutulmasını sağlamak,
• Şirket kalite ve hedef ve programlarını oluşturarak gözden geçirmek, düzeltici ve önleyici faaliyetlerle kontrol altına almaktır.

MİSYON
AMATECH MÜHENDİSLİK, Talaşlı imalat sektöründe hizmete başlayan firmamız Ankara'da hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana müşteri taleplerini eksiksiz düzeyde karşılamayı misyon edinerek hizmet vermektedir. Firmamızda bulunan  kaliteli hassas işleme ve yenilenen tezgah parkurumuz, tamamiyle dijital ve bilgisayar destekli hassas ölçüm ekipmanlarıyla donatılmış kalitesi sayesinde firmamız, daha hızlı, daha kaliteli ve daha güvenilir olmaya devam edecektir. 

ADMATECH MÜHENDİSLİK ve Makine

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız